Ostaa B72540T500K62 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 82V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 73.8V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 90.2V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2220 (5750 Metric) |
| Muut nimet: | 495-7484-2 B72540T 500K 62V 9 B72540T0500K062 B72540T500K62-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 65VDC |
| Suurin AC volttia: | 50VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B72540T500K62 |
| energia: | 5.6J |
| Kuvaus: | VARISTOR 82V 2220 |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 1000pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |