Ostaa B72587E3140S200 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 22V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | - |
| Varistorin jännite (maksimi): | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 16VDC |
| Suurin AC volttia: | 14VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B72587E3140S200 |
| energia: | 2.4J |
| Kuvaus: | VARISTOR 22V 800A RADIAL |
| Nykyinen - Surge: | 800A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | - |
| Email: | [email protected] |