Ostaa B72590D50H160 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | - |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 150V |
| Varistorin jännite (maksimi): | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Muut nimet: | 495-3684-2 B72590D 50H160 B72590D 50H160 B72590D0050H160 CDS2C05HDMI1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCV |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 5.6VDC |
| Suurin AC volttia: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B72590D50H160 |
| energia: | - |
| Kuvaus: | VARISTOR 150V 0402 |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 0.9pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |