Ostaa B78108S1124J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | BC |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 70 @ 796kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | 495-75945-2 B78108S1124J-ND B78108S1124J000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B78108S1124J |
| induktanssi: | 120µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Testi: | 796kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 4.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 120µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2.4 Ohm Max Axial |
| Kuvaus: | FIXED IND 120UH 300MA 2.4 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 2.4 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 300mA |