Ostaa B78108S1684J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | BC |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 55 @ 796kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | 495-5573-2 B78108S1684J-ND B78108S1684J000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B78108S1684J |
| induktanssi: | 680µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Testi: | 796kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 1.9MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 680µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 10 Ohm Max Axial |
| Kuvaus: | FIXED IND 680UH 150MA 10 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 10 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 150mA |