Ostaa B82131A5402M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | B82131 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | 495-5601-2 495-5601-3 495-5601-3-ND B82131A5402M-ND B82131A5402M000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Iron |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82131A5402M |
| induktanssi: | 1µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Self Resonant: | 199MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 14 mOhm Axial |
| Kuvaus: | FIXED IND 1UH 4A 14 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 14 mOhm |
| Nykyinen arvostelu: | 4A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |