Ostaa B82144B1224K BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.256" Dia (6.50mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | LBC |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 796kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | B82144B1224K000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82144B1224K |
| induktanssi: | 220µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 3.8MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 220µH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 1.3 Ohm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 220UH 550MA 1.3 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 1.3 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 550mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |