Ostaa B82145A2335J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.256" Dia x 0.472" L (6.50mm x 12.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | HLBC |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 60 @ 252kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | B82145A2335J000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82145A2335J |
| induktanssi: | 3.3mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 600kHz |
| Laajennettu kuvaus: | 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 12.5 Ohm Max Axial |
| Kuvaus: | FIXED IND 3.3MH 200MA 12.5 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 12.5 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 200mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |