Ostaa B82432A1124J000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | SMD |
| Koko / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | SIMID |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 35 @ 796kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2-SMD, J-Lead |
| Muut nimet: | B82432A1124J |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan osanumero: | B82432A1124J000 |
| induktanssi: | 120µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.126" (3.20mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 6MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 120µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 5.2 Ohm Max 2-SMD, J-Lead |
| Kuvaus: | FIXED INDUCT 120UH 140MA 5.2 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 5.2 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 140mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |