Ostaa B82464A4152M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | B82464A4 |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 495-2005-1 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan osanumero: | B82464A4152M |
| induktanssi: | 1.5µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 100kHz |
| Laajennettu kuvaus: | 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 10 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 1.5UH 6.5A 10 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 10 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 6.5A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 9.8A |