Ostaa B82464Z4104M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | B82464Z4 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 495-3462-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan osanumero: | B82464Z4104M |
| induktanssi: | 100µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.05A 220 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 100UH 1.05A 220 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 220 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.05A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 1.15A |