Ostaa B82498F1682J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | 0907 (2317 Metric) |
| Koko / Dimension: | 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | SIMID |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 20 @ 7.96MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 495-1847-2 B82498F1682J000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82498F1682J |
| induktanssi: | 6.8µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Taajuus - Testi: | 7.96MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 140MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 4.7 Ohm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 6.8UH 80MA 4.7 OHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 4.7 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 80mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |