Ostaa B82498F3221J BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | 0907 (2317 Metric) |
| Koko / Dimension: | 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | SIMID |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 45 @ 250MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 495-1851-2 B82498F3221J000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ceramic |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82498F3221J |
| induktanssi: | 220nH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Taajuus - Testi: | 100MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 950MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 220nH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 700 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 220NH 320MA 700 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 700 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 320mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |