Ostaa B82498F3270J1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Koko / Dimension: | 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | SIMID |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 60 @ 500MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | B82498F3270J 1 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ceramic |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82498F3270J1 |
| induktanssi: | 27nH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Taajuus - Testi: | 250MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 2.5GHz |
| Laajennettu kuvaus: | 27nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 90 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 27NH 700MA 90 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 90 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 700mA |