Ostaa B82723A2501N1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Koko / Dimension: | 1.102" L x 1.063" W (28.00mm x 27.00mm) |
| Sarja: | B82723 |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Horizontal, 4 PC Pin |
| Muut nimet: | B82723A2501N 1 B82723A2501N001 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 2 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 34 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82723A2501N1 |
| Induktanssi @ Taajuus: | 56mH @ 10kHz |
| Impedanssi @ Taajuus: | - |
| Korkeus (Max): | 0.661" (16.80mm) |
| Suodatintyyppi: | Power Line |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 56mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2.1 Ohm (Typ) |
| Kuvaus: | CMC 56MH 500MA 2LN TH |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 2.1 Ohm (Typ) |
| Card Paksuus (mm): | 500mA |