Ostaa B84144A16R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Nimellinen DC: | - |
|---|---|
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta): | 440V |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali): | 250V |
| Jännite - Nimellisjännite: | 440V, 250V |
| päättyminen Style: | Terminal Block, Threaded Post (M5) |
| Sarja: | B84144 |
| Muut nimet: | 495-75983 B84144A 16R B84144A0016R000 B84144A16R-ND |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B84144A16R |
| induktanssi: | - |
| Taajuus - käyttö: | 50 ~ 60Hz |
| Suodatintyyppi: | Three Phase (Wye) |
| Kuvaus: | FILTER POWER LINE 16A 250/440V |
| nykyinen: | 16A |
| kokoonpano: | Single Stage |
| Hyväksynnät: | UL |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |