Ostaa B84299D1320B3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Nimellinen DC: | - |
|---|---|
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta): | - |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali): | - |
| Jännite - Nimellisjännite: | 250V |
| päättyminen Style: | Threaded Post (M8) |
| Sarja: | B84299 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B84299D1320B3 |
| induktanssi: | - |
| Taajuus - käyttö: | 50/60Hz |
| Suodatintyyppi: | Single Phase |
| Kuvaus: | LINE FILTER 250VAC 32A CHASS MNT |
| nykyinen: | 32A |
| kokoonpano: | Three Stage |
| Hyväksynnät: | - |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |