Ostaa B88069X1370T352 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - DC Spark Over (Nim): | 90V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Sarja: | A81-C90XSMD |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial Cylinder, Radial SMT Bend |
| Muut nimet: | 495-5900-2 A81-C90XSMD A81C90XSMD B88069X1370T352-ND |
| Napaluku: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B88069X1370T352 |
| Impulssin purkuvirta (8 / 20μs): | 20000A (20kA) |
| Fail Short: | No |
| Laajennettu kuvaus: | Gas Discharge Tube 20000A (20kA) ±20% 2 Pole Surface Mount |
| Kuvaus: | GDT 90V 20% 20KA SURFACE MOUNT |
| Email: | [email protected] |