Ostaa B88069X3930T103 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - DC Spark Over (Nim): | 800V |
|---|---|
| Toleranssi: | - |
| Sarja: | FS08X-1GB |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial Cylinder |
| Muut nimet: | FS08X1GB |
| Napaluku: | 2 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B88069X3930T103 |
| Impulssin purkuvirta (8 / 20μs): | - |
| Fail Short: | No |
| Laajennettu kuvaus: | Gas Discharge Tube 2 Pole Through Hole |
| Kuvaus: | FS08X-1GB |
| Email: | [email protected] |