Ostaa B88069X8440B202 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - DC Spark Over (Nim): | 90V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Sarja: | T81 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial Cylinder, 3 Lead (T-Shape) |
| Muut nimet: | 495-5887 B88069X8440B202-ND B88069X8440B202J 1 T81-A90X T81A90X |
| Napaluku: | 3 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B88069X8440B202 |
| Impulssin purkuvirta (8 / 20μs): | 10000A (10kA) |
| Fail Short: | No |
| Laajennettu kuvaus: | Gas Discharge Tube 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole |
| Kuvaus: | GDT 90V 20% 10KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |