Ostaa BAS16HLP-7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.25V @ 150mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 100V |
| Toimittaja Device Package: | X1-DFN1006-2 |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 4ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2-UFDFN |
| Muut nimet: | BAS16HLP-7DI BAS16HLP-7DI-ND BAS16HLP-7DITR |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BAS16HLP-7 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 100V 215mA (DC) Surface Mount X1-DFN1006-2 |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 100V 215MA 2DFN |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 500nA @ 80V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 215mA (DC) |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 1.5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |