Ostaa BAS29,215 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1V @ 200mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 90V |
| Toimittaja Device Package: | TO-236AB (SOT23) |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 50ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Muut nimet: | 1727-4800-2 568-6000-2 568-6000-2-ND 933723180215 BAS29 T/R BAS29 T/R-ND BAS29,215-ND BAS29215 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BAS29,215 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Avalanche 90V 250mA (DC) Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| diodi Tyyppi: | Avalanche |
| Kuvaus: | DIODE AVALANCHE 90V 250MA SOT23 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 100nA @ 90V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 250mA (DC) |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 35pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |