Ostaa BAS40-07,215 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1V @ 40mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 40V |
| Toimittaja Device Package: | SOT-143B |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-253-4, TO-253AA |
| Muut nimet: | 1727-4806-2 568-6006-2 568-6006-2-ND 934051550215 BAS40-07 T/R BAS40-07 T/R-ND BAS40-07,215-ND BAS4007215 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BAS40-07,215 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 2 Independent Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount TO-253-4, TO-253AA |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| diodikonfiguraatiolla: | 2 Independent |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT143B |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 10µA @ 40V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 120mA (DC) |
| Email: | [email protected] |