Ostaa BAS70L,315 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1V @ 15mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 70V |
| Toimittaja Device Package: | DFN1006-2 |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOD-882 |
| Muut nimet: | 1727-1208-2 568-10394-2 568-10394-2-ND 934057251315 BAS70L T/R BAS70L T/R-ND BAS70L,315-ND |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BAS70L,315 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount DFN1006-2 |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD882 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 10µA @ 70V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 70mA (DC) |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |