Ostaa BAS70LP-7B BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 960mV @ 15mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 70V |
| Toimittaja Device Package: | 2-DFN1006 |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 1.6ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2-UFDFN |
| Muut nimet: | BAS70LP-7BDI BAS70LP-7BDI-ND BAS70LP-7BDITR |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BAS70LP-7B |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 2-DFN1006 |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 2DFN |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 10µA @ 70V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 70mA (DC) |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 1pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |