Ostaa BAT74,215 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 800mV @ 100mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 30V |
| Toimittaja Device Package: | SOT-143B |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 5ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-253-4, TO-253AA |
| Muut nimet: | 1727-2906-2 568-1616-2 568-1616-2-ND 933742290215 BAT74 T/R BAT74215 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 125°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 4 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BAT74,215 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 2 Independent Schottky 30V 200mA (DC) Surface Mount TO-253-4, TO-253AA |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| diodikonfiguraatiolla: | 2 Independent |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT143B |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 2µA @ 25V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 200mA (DC) |
| Email: | [email protected] |