Ostaa BAV199,215 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.25V @ 150mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 75V |
| Toimittaja Device Package: | TO-236AB (SOT23) |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 3µs |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Muut nimet: | 1727-2909-2 568-1619-2 568-1619-2-ND 934032640215 BAV199 T/R BAV199215 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BAV199,215 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 75V 160mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| diodikonfiguraatiolla: | 1 Pair Series Connection |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY GP 75V 160MA SOT23 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 5nA @ 75V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 160mA (DC) |
| Email: | [email protected] |