Ostaa BAV99BRLP-7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.25V @ 150mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 75V |
| Toimittaja Device Package: | U-DFN2020-6 (Type B) |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 4ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 6-UDFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | BAV99BRLP-7DITR BAV99BRLP7 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BAV99BRLP-7 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 2 Pair Series Connection Standard 75V 300mA (DC) Surface Mount 6-UDFN Exposed Pad |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| diodikonfiguraatiolla: | 2 Pair Series Connection |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY GP 75V 300MA 6DFN |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 2.5µA @ 75V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 300mA (DC) |
| Email: | [email protected] |