Ostaa BC6032P BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 600V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Sarja: | BC |
| Muut nimet: | 283-3740 BC6032P-ND |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BC6032P |
| Tuulettimen tyyppi: | Block |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| sulake Mitat: | 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) |
| For Use With / Oheistuotteet: | Class CC |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Kuvaus: | FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS |
| Nykyinen arvostelu: | 30A |
| Yhteydenotto Material: | Bronze |
| Yhteydenotto Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |