Ostaa BC856AW,135 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 65V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 600mV @ 5mA, 100mA |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | SOT-323-3 |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101 |
| Virta - Max: | 200mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-70, SOT-323 |
| Muut nimet: | 934021810135 BC856AW /T3 BC856AW /T3-ND |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BC856AW,135 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 100MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 65V 100mA 100MHz 200mW Surface Mount SOT-323-3 |
| Kuvaus: | TRANS PNP 65V 0.1A SOT323 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 125 @ 2mA, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 15nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |