Ostaa BCV71,215 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 210mV @ 2.5mA, 50mA |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | TO-236AB (SOT23) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101 |
| Virta - Max: | 250mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Muut nimet: | 1727-6205-2 568-8016-2 568-8016-2-ND 933495330215 BCV71 T/R BCV71 T/R-ND BCV71,215-ND BCV71215 |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BCV71,215 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 100MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 60V 100mA 100MHz 250mW Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Kuvaus: | TRANS NPN 60V 0.1A SOT23 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 110 @ 2mA, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |