Ostaa BCX54,115 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 50mA, 500mA |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | SOT-89-3 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 1.25W |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-243AA |
| Muut nimet: | 1727-4914-6 568-6131-6 568-6131-6-ND |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BCX54,115 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 180MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 1A 180MHz 1.25W Surface Mount SOT-89-3 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 45V 1A SOT89 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 63 @ 150mA, 2V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |