Ostaa BDW83B BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | - |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | TO-218 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 130W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-218-3 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BDW83B |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 15A 130W Through Hole TO-218 |
| Kuvaus: | POWER TRANSISTOR NPN TO218 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 750 @ 6A, 3V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | - |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 15A |
| Email: | [email protected] |