Ostaa BFC230354105 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 400V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.024" L x 0.303" W (26.00mm x 7.70mm) |
| Sarja: | MKT303 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222230354105 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC230354105 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.610" (15.50mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 1µF ±5% Film Capacitor 100V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 1µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |