Ostaa BFC233820474 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 630V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 310V |
| Toleranssi: | ±20% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) |
| Sarja: | MKP338 2 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 2222 338 20474 222233820474 BC1617 BFC2 338 20474 BFC2 338 20474 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC233820474 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| ominaisuudet: | X2 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 0.47µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.47UF 20% 630VDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.47µF |