BFC233864392
Osa numero:
BFC233864392
Valmistaja:
Angstrohm / Vishay
Kuvaus:
CAP FILM 3900PF 20% 1KVDC RADIAL
Tietolomake:
BFC233864392.pdf
esittely
Ostaa BFC233864392 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:1000V (1kV)
Voltage Rating - AC:300V
Toleranssi:±20%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Sarja:Automotive, AEC-Q200, MKP338 6
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:222233864392
Käyttölämpötila:-55°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:15 Weeks
Valmistajan osanumero:BFC233864392
Lead Spacing:0.295" (7.50mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.413" (10.50mm)
ominaisuudet:Y2 Safety Rated
Laajennettu kuvaus:3900pF ±20% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polypropylene (PP), Metallized
Kuvaus:CAP FILM 3900PF 20% 1KVDC RADIAL
kapasitanssi:3900pF