Ostaa BFC233924475 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 630V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 310V |
| Toleranssi: | ±20% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.220" L x 0.827" W (31.00mm x 21.00mm) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q200, MKP339 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222233924475 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 110°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC233924475 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.220" (31.00mm) |
| ominaisuudet: | X2 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 4.7µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 4.7UF 20% 630VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 4.7µF |