Ostaa BFC236826684 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 100V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222236826684 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC236826684 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 0.68µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.68UF 5% 100VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.68µF |