Ostaa BFC236915824 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 63V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 40V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.217" W (12.50mm x 5.50mm) |
| Sarja: | MKT369 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222236915824 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BFC236915824 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.421" (10.70mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 0.82µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.82UF 10% 63VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.82µF |