Ostaa BFC236928154 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 100V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.154" W (12.50mm x 3.90mm) |
| Sarja: | MKT369 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222236928154 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BFC236928154 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.350" (8.90mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 0.15µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.15µF |