Ostaa BFC237011334 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 63V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 40V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) |
| Sarja: | MKT370 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 2222 370 11334 222237011334 BC1630 BFC2 370 11334 BFC2 370 11334 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC237011334 |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.33µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.33µF |