BFC237026334
Osa numero:
BFC237026334
Valmistaja:
Angstrohm / Vishay
Kuvaus:
CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Tietolomake:
BFC237026334.pdf
esittely
Ostaa BFC237026334 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:100V
Voltage Rating - AC:63V
Toleranssi:±5%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Sarja:MKT370
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:222237026334
Käyttölämpötila:-55°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:15 Weeks
Valmistajan osanumero:BFC237026334
Lead Spacing:0.200" (5.08mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.354" (9.00mm)
ominaisuudet:Long Life
Laajennettu kuvaus:0.33µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polyester, Metallized
Kuvaus:CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
kapasitanssi:0.33µF