Ostaa BFC237353824 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 400V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 220V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) |
| Sarja: | MKT373 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 2222 373 53824 222237353824 BC1811 BFC2 373 53824 BFC2 373 53824 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC237353824 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.709" (18.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.82µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.82µF |