BFC237364154
Osa numero:
BFC237364154
Kuvaus:
CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
Tietolomake:
BFC237364154.pdf
esittely
Ostaa BFC237364154 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:630V
Voltage Rating - AC:250V
Toleranssi:±5%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm)
Sarja:MKT373
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:222237364154
Käyttölämpötila:-55°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:15 Weeks
Valmistajan osanumero:BFC237364154
Lead Spacing:0.591" (15.00mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.591" (15.00mm)
ominaisuudet:Long Life
Laajennettu kuvaus:0.15µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polyester, Metallized
Kuvaus:CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
kapasitanssi:0.15µF