Ostaa BFC237390003 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Toleranssi: | - |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) |
| Sarja: | MKT373 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222237390003 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC237390003 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.649" (16.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | - |
| Kuvaus: | CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | - |
| Sovellukset: | - |
| Email: | [email protected] |