BFC2373GF183MD
Osa numero:
BFC2373GF183MD
Kuvaus:
CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD
Tietolomake:
BFC2373GF183MD.pdf
esittely
Ostaa BFC2373GF183MD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:630V
Voltage Rating - AC:160V
Toleranssi:±5%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Sarja:MKT373M
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:2222373GF183MD
Käyttölämpötila:-55°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:12 Weeks
Valmistajan osanumero:BFC2373GF183MD
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.394" (10.00mm)
ominaisuudet:Long Life
Laajennettu kuvaus:0.018µF ±5% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polyester, Metallized
Kuvaus:CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD
kapasitanssi:0.018µF