Ostaa BFC237524112 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 400V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.571" L x 0.236" W (14.50mm x 6.00mm) |
| Sarja: | KP/MKP 375 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222237524112 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC237524112 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1100pF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 1100PF 5% 1KVDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 1100pF |