Ostaa BFC237541131 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 600V |
| Toleranssi: | ±3.5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) |
| Sarja: | KP/MKP 375 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222237541131 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC237541131 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 130pF ±3.5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 130PF 3.5% 2KVDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 130pF |