BFC237542152
Osa numero:
BFC237542152
Kuvaus:
CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL
Tietolomake:
BFC237542152.pdf
esittely
Ostaa BFC237542152 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:2000V (2kV)
Voltage Rating - AC:600V
Toleranssi:±5%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm)
Sarja:KP/MKP 375
Pakkaus:Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:222237542152
Käyttölämpötila:-55°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:20 Weeks
Valmistajan osanumero:BFC237542152
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.630" (16.00mm)
ominaisuudet:-
Laajennettu kuvaus:1500pF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polypropylene (PP), Metallized
Kuvaus:CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL
kapasitanssi:1500pF