Ostaa BFC237875512 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 300V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) |
| Sarja: | MKP/MKP378 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222237875512 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC237875512 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 5100pF ±5% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 5100PF 5% 1KVDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 5100pF |